Strona główna                 O nas                 Oferta                 Dla rodzica                 Kontakt

 

Nasze przedszkole usytuowane jest w Lubinie, przy ulicy Budziszyńskiej 8, nieopodal centrum miasta.

Zapraszamy do zapisywania dzieci od 2,5 roku życia.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku przez cały rok szkolny oraz wakacje w godz. 7.00-18.00
Przedszkole mieści się na parterze budynku, który spełnia wszystkie wymogi budownictwa oświatowego. Radosny Maluszek jest przedszkolem, które zostało stworzone dla dzieci i z myślą o dzieciach. Dysponujemy trzema salami dydaktycznymi, odpowiednio przystosowanymi do potrzeb dzieci. Wyposażenie sal posiada atesty bezpieczeństwa (leżaki, meble, zabawki, pomoce). Pomoce dydaktyczno-edukacyjne służące do realizacji programu dydaktyczno-wychowawczo- opiekuńczego wpływają całościowo na rozwój dziecka.

Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci w wieku 2,5-6 lat. Zapewniamy miejsca w dwóch grupach wiekowych liczących średnio po 11-12 dzieci.
Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, otwarta na nowe metody nauczania, dba o to, aby dzieci czuły w przedszkolu domową atmosferę. Dzieci pod okiem nauczycieli rozwijają swój potencjał twórczy.

Jesteśmy prestiżowym przedszkolem, które gwarantuje małe grupy, troskliwą opiekę, indywidualne podejście do każdego dziecka, naukę języka angielskiego (codziennie) oraz udział w zajęciach dodatkowych. Te atuty sprawiają, że dzieci czują się u nas dobrze i bezpiecznie.

Ideą przedszkola jest skoncentrowanie się na indywidualnym rozwoju dziecka, na który składają się zajęcia ze sfery fizycznej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej. Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania naszych podopiecznych.

W naszym przedszkolu panuje pozytywny klimat emocjonalny dla dzieci, rodziców i pracowników. U nas każde dziecko jest ważne i kochane.

 

 
     

 

 

 

Placówki czynne są
od poniedziałku do piątku
przez cały rok szkolny oraz wakacje
od 6.30 do 18.00

 


Przedszkole Prywatne
„RADOSNY MALUSZEK”

ul. Budziszyńska 8
59-300 Lubin
telefon: 76 845 66 06
kom. 668 275 846

Filia, ul. Norwida 39
tel.76 845 66 42
kom. 668 275 846

przedszkole@radosnymaluszek.pl